KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15629581
nr 1562 9581
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Verktygshylla. Signerad, numrerad pt. Bildmått: 38x49 cm, yttermått inklusive ram: 53x72 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:22:56
11/9 18:35:41
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén